پرش به محتوا

درباره ما

تاریخچه تاسیس

شرکت پارس پانل در سال ۱۳۸۰ با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه تولید مصالح ساختمانی، به منظور تولید محصولات مدرن ساختمانی تاسیس شد. اولین محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع ورق‌های پروفایلی شیروانی گالوانیزه و رنگی بود. همزمان با گسترش بازار این نوع محصولات، نیاز به ورق‌های پروفایل دارای عایق به جای ورق‌های شیروانی یعنی ساندویچ پانل افزایش یافت و این شرکت به سمت سرمایه‌گذاری در این زمینه ترغیب شد.

جهت تولید ساندویچ پانل کارخانه‌ای در شهرک صنعتی فاز سه ساخته شد و خط تولید ساندویچ پانل با عایق پلی‌استایرن در آن به بهره‌برداری رسید. از آنجایی که ساندویچ پانل با عایق پلی‌یورتان، با توجه به ویژگی‌های برتر آن نسبت به پلی‌استایرن، خواهان بیشتری داشت، دومین خط تولید ساندویچ پانل با عایق پلی‌یورتان نیز راه‌اندازی شد. هم‌اکنون ظرفیت تولید ساندویچ پانل این شرکت مترمربع در سال می‌باشد که به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود.

چرا ما فرق می‌کنیم

شرکت پارس پانل همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده است و بدین منظور در تمامی تولیدات خود از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده نموده و تحویل به‌موقع محصول به مشتریان را از اهداف خود می‌داند.

اهدا و برنامه‌ها

پارس پانل ضمن ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی خود و به دنبال تولید محصولات جدید و ارائه راه‌کارهای نوین بوده است. به همین دلیل هدف و برنامه‌های آتی پارس پانل توسعه فعالیت‌‌ها، محصولات و افزایش کیفیت منطبق بر اساس نیازها و استانداردهای کشور می‌باشد.