ساندویچ پانل پارس پانل

توسعه‌ی صنعتی و افزایش رقابت اقتصادی در کنار مسائل زیست محیطی در زمینه ساخت ساختمان‌ها،استفاده از مصالح ساختمانی مدرن را برای سرمایه‌گذاران الزامی کرده است. ما مختخریم که سال‌ها در زمینه تولید و عرضه‌ی انواع مصالح ساختمانی سبک مانند پوشش فلزیسقف‌های شیروانی برای بناهای مسکونی و صنعتی فعالیت داریم.
ما روی محصولاتی تاکید داریم که نیازهایی سرمایه‌گذاران، کاربران، طراحان فضاهای عمومی، تجاری و صنعتی مدرن را برآورده سازد. از این رو از هفت سال گذشته روی تولید ساندویچ‌پانل‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ و تولید آن را با تنوع زیادی توسعه داده‌ایم.

تکنولوژی ما بر اساس آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان مطرح جهانی که در زمینه‌ی راه‌کارهای مواد عایق با کلاس بالا پایه‌ریزی شده است. ساندویچ پانل‌ها که از دو ورق فلزی (داخلی و بیرونی) و هسته‌ی عایق که بین آن‌ها قرار گرفته تشکیل شده است. هسته‌ی پانل خواص عایقی، ضد حریق و عایقی صوتی را وقتی از مواد مناسب ساخته شده‌باشد، تضمین می‌نماید. ما انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با عایق پلی‌استایرن و پلی‌یورتان را تولید و عرضه می‌نماییم. همچنین مانند از ورق‌های ضدزنگ و رنگی فولادمبارکه استفاده می‌نماییم که تضمین‌کننده طول عمر در برابر شرایط محیطی ساندویچ پانل است.

ساندویج پانل‌ها عموما برای ساخت سقف‌ها و دیوارهای کاربرد دارد که فاکتور سبک، عایق و مقرون به صرفه بودن دارای اهمیت بیشتری است. همچنین به عنوان دیوار برای پارتیشن‌بندی و ساخت اتاق‌ها مجزا مناسب هستند. همچنین ما ساندویچ پانل‌ها مخصوصی برای استفاده در صنایع مرتبط با کشاورزی مانند سرخانه و سالن نگهداری محصولات کشاورزی و دام و طیور ارائه می‌دهیم.

در نهایت ما پیشنهاد مناسبی برای سرمایه‌گذاران، انبوه‌سازان و کارفرمایان و پیمان‌کاران صنعت ساختمان داریم.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل پلی یورتان PUR

ساندویچ پانل پلی یورتان پارس پانل برای کارکردهای گوناگون مانند مقاومت در برابر فاکتورهای جوی، عایق حرارتی، زیبایی مطمئن بودن، کاربردپذیری و همه منظوره بودن طراحی شده است. ساندویچ پانل پلی‌یورتان بهترین گزینه برای مصارف خاص مانند سردخانه‌ها، کانکس‌ها، کانتینرها و سالن‌های صنعتی و کشاورزی می‌باشند. این پانل حتی یا ضخامت کم هم ویژگی‌های خود را دارد.

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی استایرن EPS

ساندویچ پانل پلی استایرن پارس پانل، با ویژگی‌های سبک و مقاوم‌ بودن و عمر طولانی برای پوشش سقف سالن‌های صنعتی و کشاورزی، ساخت دیوارهای داخلی و بیرونی در کارگاه‌های صنعتی، سالن‌های ورزشی و کانکس مناسب و ارزان‌ترین راه‌حل می‌باشد. با افزایش ضخامت پانل می‌توان میزان عایق حرارتی آن را افزایش داده و در سردخانه‌ها نیز استفاده نمود.

ساندویچ پانل پلی استایرن

مشخصات فنی ساندویچ پانل پارس پانل

ساندویچ پانل دیواری

عرض مفید۹۵۰ میلی‌متر
طول۲ تا ۱۵ متر
ضخامت۴ تا ۲۵ سانتی‌متر
عایقپلی یورتان – پلی استایرن
ساندویچ پانل پروفایل دیواری

ساندویچ پانل سقفی

عرض مفید۹۷۰ میلی‌متر
طول۲ تا ۱۵ متر
ضخامت۴ تا ۲۵ سانتی‌متر
عایقپلی یورتان – پلی استایرن
ساندویچ پانل پروفایل سقفی

تنوع رنگ ساندویچ پانل

برخی از مشتریان ما

رضایت مشتری شعار ما نیست

پارس پانل با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی تولید و فروش ساندویچ پانل اعتماد و رضایت عملی شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی را جلب کرده است. شما هم به ما بپیوندید.