ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی یورتان نوعی از ساندویچ پانل می باشد که عایق آن از ترکیب دو ماده ی اصلی شامل پلیول (رزین) و ایزوسیانات (هاردنر) تشکیل می شود و به لحاظ میران عایقیت بهترین نوع ساندویچ پانل محسوب می شود. این نوع پانل در شرکت فولاد غرب در ابعاد و مشخصات متنوع و بر اساس خواست مشتری تولید و عرضه می گردد.

فلاشینگ چیست

فلاشینگ ها بطور کلی دسته ای از محصولات نورد شده شرکت فولاد غرب می باشند که از خمکاری ورق های فولادی بر اساس ابعاد و اشکال درخواستی مشتری تولید می شوند. این دسته از محصولات کاربردهای گسترده ای شامل درزگیری، آب بندی ، زیباسازی … در ساخت سوله ها و سازه ها دارند.

اهمیت نصب ساندویچ پانل

یکی از موارد مهم که می بایست در پیاده سازی پانل ها در سازه های مختلف مورد توجه قرار گیرد، نصب صحیح و اصولی این مصالح می باشد. بنابرین انتخاب نصاب ماهر و مجرب برای این امرالزامی ست. چرا که نصب اشتباه و یا غیر اصولی این مصالح میتواند باعث افت کیفیت و عدم کارایی مناسب ساندویچ پانل گردد.

ساندویچ پانل قفل دار

نوعی ساندویچ پانل پلی یورتان می باشد که دارای دو قفل چفت شونده در داخل و لبه های پانل می باشند. این قفل ها به جهت افزایش چفت شوندگی اورلپ پانل و نیز سهولت نصب در این نوع پانل تعبیه شده است. مناسب برای انواع سردخانه و سوله می باشد.

جنس ورق های مورد استفاده در ساندویچ پانل

عمدتا جنس ورق های مورد استفاده در ساندویچ پانل از نوع گالوانیزه و آلوزینک می باشد که هر دودارای کیفیت و کارایی مطلوب و مناسب می باشند. با این تفاوت که ورق آلوزینک هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ قیمت کمی بهتر و گرانتر از ورق گالوانیزه می باشد. ورق های استفاده شده در ساندویچ پانلهای فولاد غرب بطور پیش فرض از جنس گالوانیزه می باشد. مگر اینکه مشتری به صراحت پانل از جنس ورق آلوزینک را درخواست نماید.

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پلی استایرن نوعی از ساندویچ پانل می باشد که در دو نوع سقفی و دیواری در ابعاد و مشخصات متنوع تولید می گردد. عایق این نوع ساندویچ پانل از جنس یونولیت با دانسیته(چگالی) های مختلف می باشد. هرچه میزان دانسیته ی ورق پلی استایرن بیشتر باشد، پانل از عایقیت بیشتری برخوردار است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *